Dzień Matki to święto, które w Polsce liczy już 107 lat. Po raz pierwszy obchodzone było w 1914 roku, a pierwsze uroczystości odbyły się w Krakowie.

Jest to jedno z piękniejszych świąt, kiedy to dzieci w ramach wdzięczności obdarowują swoje rodzicielki prezentami oraz okazują Im miłość.

W tym roku  wszystkie występy mamy podziwiały online, gdyż nie mogły ze względu na pandemię  fizycznie zjawić się w placówce.

Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały wiersze, piosenki oraz tańce poprzez które wyraziły swoją miłość, wdzięczność za rodzicielską  dobroć i cierpliwość. A wykonane upominki wręczyły kochanym mamusiom w domu.

Kochane mamy! W dniu Waszego święta, życzymy Wam spełnienia marzeń , cierpliwości i mimo wielu obowiązków – czasu również tylko dla siebie.