Szkoła Podstawowa  SPSK w Gogolewie ogłosiła konkurs plastyczno-techniczny na wykonanie EKOZABAWKI.  W konkursie , w którym należało przygotować zabawkę z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych wzięło udział  wielu naszych podopiecznych. Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością a każda praca była oryginalna i niepowtarzalna. Dnia  9 maja na terenie szkoły  zostały ogłoszone wyniki konkursu  i tak :  II miejsce zdobyły  Amelka Boratyn z grupy Biedronek, Pola Frost i Maja Mosór z grupy Motylków, III miejsce zdobyła Julia Justa z grupy Motylków , Liliana Szwarc z grupy Słoneczek i Antoni Stobba z grupy Jeżyków zaś wyróżnienie zdobyła Agata Żurawska  z grupy Skrzatów , Hania Urban z grupy Słoneczek i Oliwia Murawska z grupy Biedronek. Wszystkim bardzo gratulujemy !!!

rbt