Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy Mikołajki. Z tej też okazji naszym wychowankom panie dostarczyły wiele ciekawych wrażeń w postaci filmów tematycznie związanych z obchodzonym świętem. Odbywały się mikołajkowe zabawy, śpiewaliśmy świąteczne piosenki i oczywiście był słodki poczęstunek. W salach, jak również na holu ukazały się piękne zimowo-świąteczne ozdoby, między innymi pojawiły się choinki, które wychowankowie wraz z paniami ustroiły. Pod nimi czekały prezenty dla każdej z grup a w buciku każdego przedszkolaka – słodka niespodzianka. Wszystkie dzieci otrzymały czapki Mikołaja, które zasponsorowała nam mamusia Łucji z grupy Pszczółek. Dzisiejsze prace plastyczne związane były głównie z obchodzonym świętem, na tablicach pojawiły się Mikołaje i świąteczne skarpety wypełnione prezentami. Odwiedził nas pan fotograf, który każdej z grup zrobił piękne, świąteczne zdjęcia – grupowe i indywidualne. Pod koniec dnia wszystkie dzieci z uśmiechem, upominkiem i w czapeczce Mikołaja opuściły przedszkole.