W ubiegłą niedzielę 24 marca, podczas Jarmarku Wielkanocnego w Gniewie odbył się konkurs na palmę wielkanocną. Wszystkie palmy były piękne i wyjątkowe. Na naszej zostały zamieszczone pisanki – symbole nazw grup z naszego przedszkola. Staraliśmy się w ten sposób wyróżnić ją od wszystkich innych pozostałych palm. Głosować na nią można było na rynku w Gniewie oraz na portalu społecznościowym Facebook. Dzięki Państwa głosom po raz kolejny nasze Przedszkole zdobyło pierwsze miejsce w konkursie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, za każdy oddany głos.

Dzisiaj 27 marca nasi reprezentanci w imieniu całego przedszkola odebrali nagrodę za zdobycie I miejsca z rąk pana Burmistrza Miasta i Gminy Gniew Macieja Czarneckiego oraz Pani Dyrektor CKiBP Anny Czyżewskiej.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Bez Państwa wsparcia nie uzyskalibyśmy takiego wyniku. Dziękujemy!!