Dnia 13 maja w Szkole Podstawowej w Przodkowie odbyło się wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskiego Strażackiego konkursu plastycznego. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją, tradycją i życiem strażackich środowisk a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych. Zadaniem uczestników było uwzględnienie w swoich pracach tematu : Strażacy chronią lasy – lasy chronią klimat!Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat. Konkurs miał charakter wieloetapowy. Prace oceniane były począwszy od eliminacji środowiskowych przez gminne, powiatowe, wojewódzkie i finał centralny. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że praca Zuzi Brzezińskiej z grupy Biedronki została wyróżniona i nagrodzona na etapie wojewódzkim. Jesteśmy bardzo dumni z tak dużego osiągnięcia. Serdecznie gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów.