„Rekolekcje to takie lekcje,                                                                                                                            Gdzie duży i mały, chce być doskonały”

Rekolekcje Wielkopostne to wyjątkowy czas w roku liturgicznym Kościoła. Jest to czas poświęcony odnowie duchowej poprzez modlitwę. W dniu 27 marca w naszym przedszkolu również odbyły się rekolekcje dla dzieci. Dobrym słowem wszystkie dzieci obdarował ks. proboszcz Zbigniew Rutkowski. W przebraniu kurczaka przybliżył nam czym są Święta Wielkanocne i w jaki sposób możemy zbliżyć się do Pana Boga, raz uświadomił przedszkolakom iż każdy z nas jest skarbem Boga. Dzieci z zaciekawieniem słuchały, a na koniec obdarowały księdza lurkami z podziękowaniem. Ksiądz proboszcz dla dzieci miał także niespodziankę- słodki poczęstunek.