,, Babciu, Dziadku coś Ci dam ,
tylko jedno serce mam , a w tym
sercu róży kwiat Babciu, Dziadku
żyjcie nam STO LAT”

W dniach od 18 do 23 stycznia w naszym przedszkolu miały miejsce uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka .
Przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt . Przedszkolaki przedstawiły Jasełka oraz wierszyki i piosenki dla Babć i Dziadków.
Po występie artystycznym goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek o który zatroszczyły się mamy , za co serdecznie dziękujemy ! Wszystkie przedszkolaki złożyły swoim kochanym Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia , wręczyły laurki i drobne upominki .
To były naprawdę wyjątkowe dni . Babcie i Dziadkowie z dumą opuszczali nasze przedszkole . Wszystkiego najlepszego dla naszych cudownych gości !!!