W czwartek 25 listopada, tak jak każdego roku w Przedszkolu w Gniewie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na ten jeden dzień dzieci przeniosły się do Krainy Pluszowego Misia. Z tej okazji hol główny został udekorowany pluszowymi misiami, które przykuwały uwagę dzieci. Przedszkolaki wysłuchały historii jak krok po kroku powstają pluszowe misie. Ten przyjemny dzień upłynął pod znakiem wielu powiązanych z pluszowymi niedźwiadkami zabaw, konkursów i gier. Naszym wychowankom rozrywki dostarczały również ciekawe filmy animowane, których głównymi bohaterami były rozmaite znane wszystkim misie. Postacie misiów stały się także głównymi bohaterami wielu zajęć ruchowych, tanecznych oraz plastycznych pod hasłem „Miś bawi, uczy i wychowuje”, w które zaangażowane były wszyscy milusińscy. Czas radosnej zabawy szybko upłynął przy piosenkach zainspirowanych pluszowymi misiami, które zachęcały do radosnych tańców i pląsów. Na szczęście barwne obchody tego lubianego święta zostały utrwalone na wielu fotografiach, również z naszej fotobudki! Tego wesołego dnia pełnego wrażeń na pewno długo nie zapomnimy. A kolejna okazja do Świętowania Dnia Misia pojawi się już za rok!