„Idzie misiu, idzie słonik, idzie lalka, no i konik. Wszyscy razem z balonami i najlepszymi życzeniami”

Każde urodziny to dzień świąteczny, obchodzimy wtedy rocznicę swoich urodzin. Jednak huczniej świętują je dzieci niż dorośli. Każde dziecko niecierpliwie oczekuje tego wyjątkowego dnia i każde obchodzi go inaczej. Nie może zabraknąć tradycyjnego Sto lat, tortu ze świeczkami i oczywiście prezentów. W naszym przedszkolu majowymi solenizantami byli: gr. Zajączków: Julian G. , Maja M. i Gabriela D., gr. Motylków: Natalia i Julia, gr. Pszczółek: Amelia D. i Zosia S., gr. Słoneczek: Hubert i Majka, gr. Misiów: Mateusz, gr. Żabek: Jeremiasz, gr. Jeżyków: Michał Ł., Adrian i Amelka. Wszystkim solenizantom składamy najlepsze życzenia: dużo zdrówka, radości, spełnienia marzeń oraz samych szczęśliwych dni.