Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki!

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. To właśnie w tym dniu znajduje się ono w centrum uwagi. Jest najważniejsze, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Urodziny w naszym przedszkolu to bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć, które na długo pozostają w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.

Urodzinki w miesiącu lutym obchodzili: Gabryś z grupy Pszczółki, Alicja, Wiktor, Ola i Kajetan z grupy Krasnoludki, Antoś, Marianka i Roksana z grupy Biedronki, Hania N., Maciek i Cyprian z grupy Motylki, Zuzia, Kornelia i Jasiek z grupy Słoneczka.

Wszystkim solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo zdrówka!!!

cof