Bardzo ważnym i radosnym dniem dla każdego dziecka jest dzień, kiedy obchodzi ono swoje urodziny. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im także, kiedy mogą je obchodzić z koleżankami i kolegami w przedszkolu. To właśnie w tym dniu ten mały człowiek znajduje się w centrum uwagi, jest najważniejszy. W tak ważnym dniu wszystkie dzieci z solenizantem na czele są bardzo przejęte. Śpiewają radośnie „Sto lat”, składają życzenia, potem „przytulas”, uściśnięcie dłoni i wręczenie własnoręcznie wykonanej laurki. Za piękne życzenia solenizant częstuje kolegów i koleżanki słodkościami przygotowanymi przez rodziców. A na koniec sesja zdjęciowa. W miesiącu maju swoje urodziny obchodziły -grupa Jeżyki: Fabian i Tosia, grupa Krasnoludki :Jędrek, gr. Pszczółki: Zosia Ż, Mikołaj, gr. Motylki: Julia i Natalia, gr. Żabki: Piotruś, Zajączki: Monika i Mikołaj, Biedronki: Amelka i Zosia, gr. Misie Ignaś i Patryk.   Kochani, życzymy Wam dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń i dużo powodów do uśmiechu i radości.