Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest on wyczekiwany z niecierpliwością. Każdy przedszkolak nie może doczekać się, kiedy wreszcie jego rówieśnicy będą śpiewać mu ,,sto lat”. Wiele radości sprawia mu to, kiedy może bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. To bardzo ważne wydarzenie pełne niezapomnianych przeżyć dla każdego dziecka. Dzień urodzin na długo zapada w pamięci dzieci, a w szczególności w pamięci solenizanta.

W miesiącu wrześniu w naszym przedszkolu urodzinki obchodzili: Antek, Igor, Oliwia, Gabrysia, Igor i Pola z grupy Słoneczka, Zuzia, Kacper i Iga z grupy Jeżyki; w grupie Krasnoludki: Zuzia i Oliwka; w grupie Motylki: Klara, Lilka i Filip, w grupie Misie: Seweryn i Artur; w Smerfach: Nikodem; w grupie Żabki: Olek, Bianka i Janinka; w Biedronkach: Amelka R. oraz Amelka B.; w grupie Zajączki: Nelka, Amelka, Antoś i Adaś oraz w grupie Skrzaty: Ignaś i Maksym.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, samych słonecznych dni i mnóstwa uśmiechu.