W naszym Przedszkolu pielęgnuje się i przykłada dużą wagę do urodzin. Pozwala to zachować stałą strukturę tego szczególnego dnia, która jest dla dzieci łatwo rozpoznawalna. Urodziny w przedszkolu często są ekscytacją i niezapomnianymi chwilami. Nasze urodzinowe rytuały to: odśpiewanie „Sto lat”, składanie życzeń, drobny prezent dla Jubilata wykonany przez dzieci, wspólny słodki poczęstunek oraz zajęcie z Jubilatem. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczą w celebrowaniu urodzin. W miesiącu październiku swoje urodzinki obchodzili: Olek z grupy Biedronki, Lucynka, Tymek i Dawid z grupy Misie, Kacper z grupy Żabki, Julia i Jaś z grupy Słoneczka, Zuzia z grupy Motylki, Lenka i Marta z grupy Jeżyki oraz Iza, Lena G., Lena O., Mikołaj z grupy Skrzaty. Wszystkim Jubilatom życzymy Wszystkiego najlepszego i samych słonecznych dni.