Dla Kochanych Przedszkolaków,                                                                                                                                                           życzenia na Urodziny:
Poznajcie bajek tysiące,
przygód dwa tysiące,
miejcie buzię wesołą,
promienną jak słońce!
Urodziny w przedszkolu to wesołe wydarzenie, dzień wyjątkowy i niezapomniany, zawsze jest bardzo wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie , dzięki czemu wszyscy są zadowoleni. Dlatego tradycją naszego przedszkola jest świętowanie urodzin naszych podopiecznych. Dzieci robią laurki dla solenizantów, śpiewają gromkie „Sto lat” i składają ciepłe życzenia powodując wielką radość na twarzach naszych Jubilatów. W marcu swoje urodziny obchodzili: Mateusz z grupy Misie, Nadia Kacper, Mateusz F, Dylan, Patryk, Agnieszka z grupy Pszczółki, Kuba z grupy Biedronki, Marta, Martynka z grupy Motylki, Hubert, Magda z grupy Zajączki, Remek z grupy Jeżyki, Maja, Tymek, Paulina z grypy Słoneczka, Dawid z grupy Żabki, oraz Kuba i Tosia ze Skrzatów. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego , spełnienia wszystkich marzeń !!