Kocham ptaki i obłoki, kocham cały świat szeroki, kocham gwiazdy na niebie, a najbardziej kocham Ciebie!

14 lutego, zgodnie z tradycją obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. Dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia, wszyscy przyszli ubrani na czerwono. Z tej okazji sale zostały udekorowane czerwonymi, serduszkowymi akcentami – girlandami, balonami. Dzieci poznały tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii w stosunku do innych ludzi – każdego dnia – nie tylko od święta. W osnowie świątecznej atmosfery doskonaliły posiadane umiejętności, zgodnie z wiekiem i możliwościami. Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i walentynkowe prace plastyczne. Na koniec dnia każdy został obdarowany czerwonym balonikiem w kształcie serca i słodkim lizakiem. Wykonano pamiątkowe zdjęcia, które obok wspomnień i wrażeń pozostaną cudowną pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Przedszkolaki wrócą do domów z uśmiechem na twarzy oraz poczuciem, że kochać należy na co dzień, a ważne jest by nauczyć się to okazywać każdego dnia.