Dnia 5 i 6 grudnia w naszym przedszkolu można było poczuć magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie dzieci pięknie ubrane na czerwono lub z motywem świątecznym wypatrywały gościa, który miał odwiedzić nasze przedszkole. Od samego rana było słychać radosne świąteczne piosenki. Dzieci brały udział w ,,mikołajkowych” zabawach i konkursach, a to wszytko po to, by dobrze przygotować się na spotkanie z Mikołajem. To właśnie na tę postać dzieci czekały z niecierpliwością. Mikołaj odwiedził każdą grupę przedszkolną, zostawiając wspaniałe prezenty dla dzieci. Każde dziecko otrzymało pamiątkową czapkę mikołajkową oraz słodki upominek. Nie zabrakło pięknych zabawek, które otrzymały dzieci do zabawy w swoich salach. Radosne okrzyki było słychać w każdym zakamarku naszego przedszkola. Chociaż był to ,,mały Mikołaj”, zostawił nam wiele prezentów i ogrom radości.

Spotkanie z Mikołajem zawsze wiąże się z ogromnym przeżyciem i emocjami. Wszystkie dzieci zadowolone ze swoich upominków obiecywały, że będą w dalszym ciągu grzecznie i z niecierpliwością czekają na kolejne odwiedziny Mikołaja.