12 marca dzieci z grupy Biedronki, Jeżyki, Słoneczka, Misie i Żabki wybrały się do kina w Tczewie na bajkę pt. „Kung Fu Panda 4”. Bajka opowiadała o Smoczym Wojowniku Po, który został wezwany do pełnienia nowej misji. Tym razem miał zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Nowa rola wydawała się do niego nie pasować, a także niosła ze sobą kolejne problemy: bohater musiał znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika na swoje miejsce. Na horyzoncie pojawiła się też kolejna przeciwniczka – Kameleona, umiejąca zmieniać się w dowolne stworzenie, duże lub małe. Na szczęście na ratunek przybyła bystra lisica Zhen, której umiejętności okazały się nieocenione. W dążeniu do ochrony Doliny Spokoju przed Kameleoną, ten komediowy duet musiał współpracować. PO odkrył, że przyjaciół można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Po seansie przedszkolaki zadowolone i pełne wrażeń powróciły do przedszkola.