Wszyscy bawią się wesoło, gdy kuleczki wszędzie wkoło. W środę, 7 czerwca przedszkolaki z najmłodszych grup – Pszczółki i Krasnoludki, spędziły przedpołudnie w SMYKOLANDII w Kwidzynie.
Dzieci korzystały z atrakcji bawiąc się z koleżankami i kolegami z grupy. Mogły się wspinać, skakać i zjeżdżać do basenu z kuleczkami. Tworzyły konstrukcje z piankowych klocków prezentując swoją pomysłowość i kreatywność. Zabawie towarzyszył śmiech dzieci oraz atmosfera radości.Po zabawie na przedszkolaków czekał słodki poczęstunek oraz napoje. Wyjazd do Kwidzyna stanowił przemiłe podsumowanie pierwszego roku w przedszkolu, który nasze Maluchy „zdały na medal”.
Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone, a uśmiechy na buźkach były tego najlepszym dowodem.