7 czerwca  dzieci z grup „Pszczółki” , ,,Biedronki” oraz „Skrzaty”  z uśmiechem na twarzach wsiadły do autobusu, który zawiózł dzieci do Smykolandii w Kwidzynie . Na przedszkolaków czekały : sala tęczowa , sala błękitna i duża sala wyposażona w konstrukcje sprawnościowe z przeszkodami . Dzieci mogły się wspinać, zjeżdżać, skakać oraz bawić się w basenie z piłeczkami. Atrakcją dla dzieci okazała się również trampolina oraz pojazdy. Duże klocki z gąbki były dla naszych małych budowniczych – konstruktorów znakomitą zabawą. Wyobraźnia dzieci nie znała granic. W czasie odpoczynku  dla przedszkolaków czekał słodki poczęstunek oraz napoje.  Uśmiechnięte buzie wszystkich dzieci były oznaką, iż wycieczka była  udana. Nasze przedszkolaki wróciły szczęśliwe i zadowolone z magicznego, dziecięcego świata.