Dnia 10 października grupa Misie i Słoneczka wyjechały na wycieczkę do Stacji Dobrego Czasu w Tczewie. Jedna grupa rozpoczęła zajęcia z klockami Lego Education gdzie miała możliwość manipulowania różnymi klockami, dzieci pracowały zespołowo tworząc przeróżne budowle . Dzięki tej aktywności miały one możliwość klasyfikowania oraz rozwoju kompetencji matematycznej. Druga grupa natomiast odbywała warsztaty z doświadczeń. Dzieci ubrane w fartuszki, maseczki i rękawiczki mogły samodzielnie przelewać, dolewać i mieszać różne substancje i były w tym bardzo zaangażowane. Po krótkiej przerwie grupy wymieniły się tak , aby wszyscy mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji. Dzieci spędziły tam niezapomniane chwile! A oto nasza fotorelacja.