Od 28 lat każdego roku w styczniu gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku, również w tegorocznym finale WOŚP, który odbył się w niedzielę 12 stycznia na Hali Widowiskowo-Sportowej , wzięły udział nasze kochane przedszkolaki. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe wcielając się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Był więc Józef, Maryja, aniołowie , pastuszkowie oraz królowie.Występ dzieci wywołał wiele uśmiechu oraz wzruszeń na widowni, a wielkie zdolności aktorskie zostały nagrodzone ogromnymi brawami.Jednak tego dnia nie oklaski były najważniejsze a fakt , że poprzez artystyczny występ mogły wesprzeć  Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.Jesteśmy bardzo dumni , że po raz kolejny nasze przedszkolaki biorąc udział w akcji charytatywnej pokazały swoje wielkie serduszka oraz chęć niesienia pomocy innym.