W sobotę 15  kwietnia w Kwidzyńskim Centrum Kultury odbył się XXVII Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej. Na scenie zaprezentowało się 13 grup z województwa pomorskiego . Reprezentantka naszego przedszkola Hania Gryszkiewicz  zaśpiewała  piosenkę  ,,Tęcza”. Solistce towarzyszył zespół taneczny : Daria Grybek, Zuzia Tobiańska, Maja Mosór, Karolina Kowalewska, Zosia Moczulska i Hania Gloc  . Za piękny występ otrzymały wspaniałe nagrody: puchary, książki, bańki i słodkości. Podczas festiwalu dziewczynki miały możliwość zaprezentować się przed szeroką publicznością , a także obejrzeć występy dzieci z innych przedszkoli. Imprezę uatrakcyjnił występ magika. Wszystkim zaangażowanym osobom i paniom przygotowującym dziewczynki do występu p. Anecie Kluk i p. Monice Chmieleckiej oraz Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu- Dziękujemy!