W piątkowe przedpołudnie przedszkolaki miały przyjemność obejrzeć spektakl w wykonaniu teatru QFER. Aktorzy zaprezentowali dzieciom przygody Zajączka, który poszukując w sobie talentów odnalazł przyjaciół. Bączek spotykał zwierzęta, które prezentowały swoje umiejętności. Zajączek chciał być taki jak inni zapominając, że najważniejsze to być po prostu sobą. W humorystyczny sposób dzieci dowiedziały się, że w każdym można odnaleźć coś ważnego, wartościowego. Aktorom odpowiadał bardzo głośny śmiech dzieci, a dobre humory i promienny uśmiech był dowodem, że przedstawienie bardzo podobało się małym widzom. Oprócz odbioru gry aktorskiej dzieci doskonaliły umiejętność zachowania się podczas gry aktorskiej naszych gości. Aktorom teatru Qfer życzymy powodzenia i niegasnącej weny do twórczej pracy.